Педагогический состав

Методическая тема учреждения образования  на 2019/2020 учебный год (в соответствии с методическими требованиями Министерства образования Республики Беларусь)

«Развитие предметно-методических компетенций педагогов в условиях обновления содержания образования»

Педагогический состав учреждения образования:

Всего пед. работников

Категория

Образование

высш

%

1

%

2

%

Б/к

%

педагогическое

непедагогическое

среднее

-

25

7

29

11

44

4

16

3

12

высш

25

ср.спец.

-

высш

-

ср.спец.

-

Спіс педагагічных работнікаў дзяржаўнай установы адукацыі

“Куранецкая  сярэдняя школа”

 на  01.09. 2019 г.

 

 Прозвішча, імя, імя па бацьку

Займаемая пасада, дата заканч. кантракта,

дагавора

Дата   

нараджэння

Катэгорыя  год прысваення

1

Цыркулеўская Марына Уладзіміраўна

Дырэктар школы

25.08.2020

09.05. 1966

Выш. кат

2011

2

Балвака Алена Анатольеўна

Намеснік дырэктара па вуч. раб. 1 ст.

31.08.2024

26.11.1973

Выш. 2017

3

Шупенька Алеся Аляксандраўна

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце 1 ст. 20.11.2019

29.06.1980

1 к. 2019

4

Дайнэка Кацярына Віктараўна

Наст. Матэматыкі 31.08.2020

05.03.1962

1 кат 1997

5

Дзік Арына Сяргееўна

Наст.фізікі і інфарм. 14.08.2023

30.14.1997

б/к

6

Красоўскі Уладзімір Ігнатавіч

Наст. бел.мовы і літ. Наст .прац. навучання

31.08.2023

29.04.1975

1 к.2004

7

Цыбулькіна Ганна Яугеньеўна

Наст.рус. мовы і літ. 14.08.2023

30.03.1965

Выш. 2011

8

Венгерская Алена Валер’еўна

Наст. беларускай і рускай мовы і літ-ры,

Аператар ЭВМ, 0,5 ст. 11.08.2022

13.01.1986

1к 2018

9

Находка Вольга Валер’еўна

Настаўнік замежнай мовы 18.08.2020

02.08.1980

1 к. 2012

10

Жаўняровіч Ларыса Аляксандраўна

Наст.замежнай мовы 14.08.2020

21.09.1961

1к. 2005

 

11

 

Узгорак   Жана  Мечыславаўна

Настаўнік-дэфектолаг 31.08.2024

25.12.1969г.

выш.к. 2017

12

Гірын Таццяна Вячаславаўна

Настаўнік- дэфектолаг, педагог сацыяльны, 0,5 ст. 14.08.2021

17.06. 1989

2к 2013

13

Рагіня Марыя Уладзіміраўна

Наст. гісторыі 31.08.2021

28.11.1990

2 к

14

Роўда Ксенія Сяргееўна

Наст. геаграфіі 14.08.2020

13.02.1996

б/к

15

Міцкевіч Аксана Вацлаваўна

Наст.хіміі 31.08.2023

13.01.1973

Выш. 2009

16

Рудак Наталля Юр’еўна

Наст.біялог. 14.08.2020

16.07.1952

Выш. 2000

17

Жаўняровіч Іван Андрэевіч

Наст. Фізічн.культ. (бестэрміновы працоўны дагавор)

31.03.1964

1к. 1999

18

Клімковіч Алена Аляксандраўна

Наст. пач. класаў; Выхавальнік ГПД 24.08.2022

15.09. 1989

2 к. 2017

19

Купрацэвіч Ганна Адольфаўна

Наст.пач.кл. 31.08.2023

16.03.1967

1к 2001

20

Балкоўская Ірына Сяргееўна

Наст.пач.кл., Бібліятэкар 0,5 ст. 31.08.2024

19.06.1973

1к. 2004

21

Ярмоленка Марына Уладзіміраўна

Наст.пач. кл. 25.08.2024

28.05.1976

1к. 2007

22

Малец Настасся Уладзіміраўна

Наст . інфарматыкі і матэматыкі;

Інжынер-праграміст 0,5 ст. 14.08.2023

07.02. 1990

1 к. 2018

23

Красоўская  Людміла  Сігізмундаўна

Наст.выяўленчага маст. абслуг.прац.

31.08.2020

23.08.1971

2к. 1997г.

24

Навуменкаў Уладзімір Міхайлавіч

Наст.музыкі 24.08.2020

19.09.1946

Выш 2001г 

25

Глуская Анастасія Леанідаўна

Наст.біялогіі, Педагог-арганізатар, 0,5 ст.

14.08.2024

24.08.1998

б/к